СТЕКЛОВАТА УРСА URSA — ООО «ТК БУДСЕРВИС»

УТЕПЛИТЕЛЬ СТЕКЛОВАТА ИЗОЛЯЦИЯ УРСА КИЕВ КУПИТЬ, ЦЕНА, ПРАЙС ООО ТК БУДСЕРВИС

ПОДЕЛИСЬ СТРАНИЦЕЙ И ПОЛУЧИ ДОПОЛНИТЕЛЬНО 3 % СКИДКИ НА ЛЮБОЙ ПРОДУКТ!!! 

ТЕПЛОИЗОЛЯЦИЯ УРСА КИЕВ

  Компанія URSA — Ваш партнeр в галузі будівельних ізоляційних матеріалів і систем утеплення для різних конструкцій. URSA — одна з провідних компаній на будівельному ринку Європи. Основні продукти, вироби з штапельного скловолокна і екструдованого пінополістиролу, використовуються скрізь, де тепло- і звукоізоляція повинні бути бездоганними. І неважливо, чи йде мова про проектування будівель і споруд, цивільне будівництво або технічну ізоляцію, монтаж стель, стін або підлоги — ми пропонуємо високоякісні продукти, що відповідають Вашим потребам. А найвищий рівень обслуговування клієнтів компанії URSA не має собі рівних!

 URSA — дочірнє підприємство іспанського концерну URALITA GROUP, який входить до трійки лідерів будівельного ринку Європи. У своїй роботі ми спираємося на міць і досвід транснаціональної компанії.

   Компанія націлена на посилення наших позицій в майбутньому за рахунок інноваційних продуктів, відкриття нових напрямків бізнесу і зміцнення нашого становища на міжнародному ринку.

   Ви і Ваші проекти виграють від нашої співпраці!

   Компанія URSA піклується про охорону навколишнього середовища. Наші високоякісні ізоляційні матеріали допомагають економити енергію і знижують викид забруднювальних речовин, тобто, допомагають вирішувати завдання, які з часом  набуватимуть всe більшого значення.

МЫ ДЕШЕВЛЕ!!! БУДСЕРВИС КИЕВ

ООО «ТК БУДСЕРВИС» — Ваша кровля и фасад на десятилетия!


ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАЯВКА


Меня зовут:

Мой контактный номер телефона:

Я нахожусь в ...

Я ХОЧУ КУПИТЬ:

ПРИМЕЧАНИЕ: Если Вы укажете свою электронную почту - мы обязательно отправим Вам предварительный счет согласно заявки!